Jsme dodavatelem širokého sortimentu izolačních dveří, který poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v nadstandardní kvalitě. Dveře jsme Vám schopni dodat přímo dle Vašeho požadavku - chladírenské, mrazírenské, poloizolační nebo kyvné. Dveře se vyrábí otočné jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné ruční nebo s elektrickým pohonem.

Povrchová úprava a provedení dveří splňují náročné hygienické a bezpečnostní normy. Izolační jádro dveří je tvořeno tvrdou polyuretanovou pěnou (PUR) bez obsahu CFC látek. Těsnost dveří snižuje energetickou náročnost provozu. Nabízený ucelený sortiment dveří vyhoví nejrozmanitějším požadavkům na rozměry, teplotní rozsahy a použití. V nabídce jsou typy dveří v provedení z lakovaného hliníkového plechu nebo pláštěm z nerezové oceli.

Dveře chladírenské / mrazírenské posuvné

dvere chladmraz posuvneDveře lze používat jako chladírenské, nebo je možné je vybavit mrazírenským těsněním s topným kabelem; v takovém případě jsou dveře vhodné až do -20°C. Dveře mohou být osazeny bezpečnostním zámkem.

Dveře chladírenské / mrazírenské otočné

dvere chladmraz otocneDveře jsou vhodné pro chladírny s nejnižší teplotou -2°C. Z vnitřní strany jsou ve výbaveny bezpečnostní klikou. Vnější klika je standardně bez zámku, lze dodat na požadavek. Verze S/2 a S/3 je vybavena zdvihacími panty. Ve verzi S/1 je maximální rozměr křídla 1000 x 2000. Na přání může být dodána i antipaniková klika. Dveře lze vyrobit dvoukřídlé a protipožární. Dveře lze otevřít do 180°.

Dveře hlubokomrazírenské otočné

dvere hlubomraz otocneHlubokomrazírenské dveře s vyhříváním rámu. Dveře mají zdvojené těsnění. Křídlo je silné 121 mm, dveře lze použít až do -35°C. Klika je standardně bez zámku, lze dodat na požadavek.

Dveře polochladírenské otočné

dvere polochlad otocnePolochladírenské dveře mohou být použity pro výrobny, kanceláře, sklady. Křídlo je silné 40 mm, rám v hliníkovém provedení. Klika je plastová nebo kovová, standardně se dodává se zámkem. Křídlo lze vybavit oknem.

Dveře kyvné

dvere kyvneKyvné dveře se používají k oddělení místností s vysokou frekvencí pohybu osob. Mohou být jednokřídlé či dvoukřídlé. Křídlo může být vybaveno oknem dle nabídky, dále jej lze vybavit pružnou PVC ochranou proti nárazu nebo okopovým plechem.

Dveře kyvné (PVC)

dvere kyvne pvcKyvné dveře k oddělení výrobních a manipulačních prostor. Křídlo je vyrobeno z nerezového rámu do kterého je ukotvena průhledná PVC fólie o tloušťce 5-7 mm. Dveře lze dodat i dvoukřídlé. PVC fólie je pružná až do teploty -30°C.